Wynajem sal Filharmonii Podkarpackiej

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie oferuje wynajem swoich wnętrz pod kątem organizacji wydarzeń artystycznych, kulturalnych, konferencji, spotkań biznesowych itp. Posiada jedną z największych sal koncertowych w południowo-wschodniej Polsce wraz z doświadczoną obsługą administracyjno –techniczną.

Oferta wynajmu dotyczy Sali Koncertowej, Sali Kameralnej oraz przestrzeni dolnego i górnego Foyer.

Sala Koncertowa wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz projektor laserowy z ekranami o wymiarach 6x8m i 3,5x5m. Scena o powierzchni ponad 250 m2 wyposażona jest w technologię teatralną, w tym sztankiety, kulisy, czarny horyzont, kurtynę i zespół zapadni scenicznych. Możliwe jest również wydzielenie kanału orkiestrowego, jak również zaadaptowanie proscenium w celu zwiększenia pojemności widowni. Sala koncertowa posiada 666 miejsc.

Sala Kameralna wyposażona jest w sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz projektor. Posiada 185 miejsc w rzędach w układzie amfiteatralnym po łuku.

Studio Nagraniowe dysponuje zestawem mikrofonów studyjnych, komputerem do rejestracji wielośladowej i optymalnymi warunkami odsłuchowymi. Dzięki połączeniu z Salą Koncertową i Salą Kameralną możliwa jest realizacja sesji nagraniowych lub rejestracja koncertów „na żywo”.

Informacji na temat wynajmu sal udziela:
Dział Administracji
tel. 17 862-84-08
b.piekos@filharmonia.rzeszow.pl

Warunki wynajmu sal:
Cena wynajmu nie obejmuje kosztów obsługi koncertu, istnieje możliwość dodatkowego nagłośnienia sal.

SALA KAMERALNA FILHARMONII PODKARPACKIEJ Z FORTEPIANEM NA SCENIE
SALA KONCERTOWA FILHARMONII PODKARPACKIEJ Z FORTEPIANEM NA SCENIE

Strona została opublikowana: 03/28/22 2:11 PM

Autorem jest Magdalena Kut

Zobacz wszystkie artykuły dodane przez

Ostatnio zmodyfikowane 23 lipca, 2024 at 12:56